Kullanıcı adı:

Şifre:

Şifremi Unuttum

Muhteşem Yüzyıl 108.Bölüm

24-10-2013

bMB8MQH Muhteşem Yüzyıl 107.Bölüm Kota Dostu MKV

PtTXu5s Muhteşem Yüzyıl 107.Bölüm Kota Dostu MKV

Süleyman yeniden evlat sahibi olmanın heyecanını yaşıyor. Hürrem ise Fatma Sultan’dan intikam almaya hazırlanıyor. Mustafa, Nisa’ya olan duygularını engellemeye çalışırken, Nisa’nın hayatı tehlikeye giriyor. Bayezıt, Selim’i Manisa’dan göndermenin yolunu arıyor. Selim ise Nurbanu’nun çevirdiği dolapları öğreniyor.. Mustafa, Rüstem’e karşı ilk zaferini kazanırken, Hürrem ise Barbaros’u can evinden vuracak bir plan yapıyor!

Süleyman yeniden evlat sahibi olacak olmanın heyecanını yaşarken, Hürrem’in içi buruktur. Hürrem, haremde kendinden habersiz işler çeviren Fatma’dan intikam almaya kararlıdır. Fatma’nın evliliği ile ilgili büyük bir sır öğrenir.

Manisa’da öldürülen esnafın karısı Selim hakkında dava açar. Bunu öğrenen Nurbanu gizlice kadınla görüşmeye gider. Bu buluşma Selim ve Nurbanu arasında iplerin kopmasına neden olur.

Huricihan umutla Bayezıt’tan haber beklerken, Bayezıt Selim’in açığını araştırır. Davayı öğrenen Bayezıt, Selim’in olayı örtbas etmesine fırsat vermeyecektir.

Nisa ise Mustafa’ya ilan-ı aşk etmiştir. Mustafa duygularıyla savaşırken, Mahidevran ve Atmaca bu aşkı engellemeye çalışırlar.

Yeniçeri ocağındaki hadiseden Rüstem’in sorumlu olduğunu öğrenen Süleyman, bir karar verir. Mustafa ve Barbaros, Rüstem’e büyük bir darbe vurmuştur. Hürrem ise Barbaros’un gücünü kırmak için yeni bir plan hazırlığındadır.

89mN3da Muhteşem Yüzyıl 107.Bölüm Kota Dostu MKV

http://i.imgur.com/h88r6y3.jpg

7zJk1Rn Muhteşem Yüzyıl 107.Bölüm Kota Dostu MKV

turbobyly Muhteşem Yüzyıl 107.Bölüm Kota Dostu MKV

http://turbobit.net/tpt8wwgxqm7z/Muhtesem Yuzyil BL 108 TURG.avi.html

letitbueu Muhteşem Yüzyıl 107.Bölüm Kota Dostu MKV

http://letitbit.net/download/57403.598de4fa2c6b3c1688c0ffb4b132/Muhtesem_Yuzyil_BL_108_TURG.avi.html

sms
Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
Tek Link Bedava Film indir, Türkçe indir Google
  • Facebook
  • Twitter
  • Rss